Založ si blog

Chybné tvrdenia

Tento článok píšem, pretože to, ak Rusko pokladá Ukrajinu, alebo jej časť za svoje územie, to vôbec nedáva právo ho bombardova´t a na to dané územie, ako je východná časť Ukrajiny útočiť. Nemajú na to právo. Sú to činy, ktoré sú protiprávne a protizákonné.

To je akoby si Maďarsko nárokovalo na Košice a juh Slovenska, alebo Čína na Taiwan. Oni to už aj robia, ale netreba zabúdať, že stále sme v NATO a Maďari to vedia dobre. ( Nič proti normálnym maďarským občanom, ktorý sú nezainteresovaný)

Zhrniem to takto. Nikto nemá právo na nikoho územie, aj keď dané územie bolo možno súčasťou ríše štátu, ktorý si na to územie momentálne nárokuje.

Hokej a nadávky nepatria k sebe

17.04.2022

Píše sa dátum 17.4.2022 a HC Košice hrá so Slovanom Bratislava vyrovnanú partiu. Následne však príde faul Beluša a hráč je poslaný na trestnú lavicu. To je normálne. To, čo však prišlo z tribún po jeho faule to už nie. Bývalý hráč Košíc obranca belasých Martin Beluš si toho v zápase musel dosť vypočuť. Beluš je ho..no. Ozývalo sa z košického fanclubu. Je to [...]

Mariupol v troskách

16.03.2022

Smutný nadpis. O to smutnejšia realita. Mariupol. Mesto ležiace na východe Ukrajiny s počtom obyvateľov okolo 444 493. Aj to je údaj z pred vojny. Je to smutné, až desivé, kam sa arogancia jedného muža dostala, ale aj to, čo ho k tomu vedie. Rusko stráca ekonomiku deň po dni a stáva sa z neho ekonomická čierna diera. Niežeby riešili situáciu racionálne, oni budú radšej [...]

Zastavte to šialenstvo!

15.03.2022

Vojenská mašinéria na čele s Putinom sa rozbehla vojnou na Ukrajine. Kto to zastaví…Hlavne nepokračujte. Buďte sami sebou aj v týchto náročných dňoch a ostaňte triezvy. Túto vojnu treba zastaviť. Ukrajina a Rusko sú bratské národy, tak ako aj Česko a Slovensko. Nehovorím tu teraz o všeslovanskej vzájomnosti lebo tá vzájomnosť je už dávno pasé. Hovorím o [...]

Vladimír Lengvarský

Zdravotné odvody čakajú dve zmeny: chudobní si priplatia, neplatiči prilepšia

20.08.2022 06:00

Novinku, ktorú prináša novela zákona o zdravotnom poistení, chce rezort zdravotníctva dostať do parlamentu na jeseň. Prináša dve veľké zmeny.

Aksionov

Brežnevove tanky proti Dubčekovi vyliečili spisovateľa z alkoholizmu

20.08.2022 05:25

Niekdajší šéf Kremľa sa netušiac stal liečiteľom duše. Udialo sa to, keď Leonid Brežnev poslal vojakov rozdrviť obrodný proces v bývalom Československu.

náboje, zbraň, poprava

Po streľbe v Malmö boli dvaja zranení, jeden neskôr zomrel. Zadržali tínedžera

19.08.2022 20:50

Dvaja ľudia utrpeli v piatok zranenia po streľbe v nákupnom centre Emporia v juhošvédskom meste Malmö.

Igor Matovič

Rokovanie o platoch lekárov sa vyostrilo: Na Matovičovu ponuku reagujú 3500 výpoveďami

19.08.2022 17:10, aktualizované: 18:54

Šéf lekárskych odborárov Peter Visolajský po ukončení rokovaní na Úrade vlády vyhlásil, že iná možnosť ako hromadné výpovede lekárov neexistuje.

mato101

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 10770x
Priemerná čítanosť článkov: 1795x

Autor blogu

Kategórie